Kiralık Mehter Takımı

 

Kiralık Mehter Takımı

Tarih filmlerinde bizleri en fazla etkileyen sahnelerin mimarı olan Mehter Takımı, artık etkinliklerinizde de sizler ile birlikte olmaya başlıyor. Töreninizin türü ne olursa olsun ya da nasıl bir alanda yapacak olursanız olun, Mehter Takımı vereceğiniz adrese gelecektir. Bünyemizde bulunan kiralık mehter takımımız, her gün iki farklı noktada hizmet vermektedir. Bundan dolayı, kiralama işlemi için düşündüğün tarih hakkında bizlere bilgi vererek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Tarih kitaplarına baktığınız zaman, mehter takımlarının kendilerini farklı bir kavmin temsilcileri gibi anlatmalarına ve bunu da yürüyüşleri, müzikleri ve telaffuzları ile de gösterdiklerine şahit olabilirsiniz. Kiralık mehter takımı hizmetimiz sayesinde hangi hizmetlerden faydalanacağınıza bakacak olursak, ilk olarak ekibimizin konuklarınızı selamlamalarından söz edebiliriz. Mehter takımlarımız, salonda bulunan konuklarınızı kendilerini ifade eden şekilde selamlayacak ve bu selamlama, ortamın havasını ani bir şekilde değiştirecektir.

Mehter takımımız selamlama işlemini tamamladıktan sonra yüzyıllar boyunca yapmış oldukları duaya başlayacak ardından da ihtişamlı yürüyüşlerine geçecektirler. Gerçek kostümlerden kuşanan ekiplerimizi her adımında sizi yüzyıllar öncesine götürecektir. Eğer, sünnet törenleriniz için mehter takımına ihtiyaç duyuyorsanız, bu durumda çocuklarınız için de çok güzel bir tören hazırlanacaktır. Bu törende, mehter takımımızın içerisinde yer alan yeniçeri askerleri, çocuğunuzu özel bir tahtın üzerinde taşıyacak, selamlamalarını sürdürecek ve salonun ulaşılabilecek her noktasını dolaşarak, hem çocuğunuzun kendi ile gurur duymasını sağlayacak hem de bu görsel şöleni herkese yaşatacaktırlar.

Mehter takımlarımız, farklı sayılar ile kendilerine ait ekipler kurmuşturlar. Bundan dolayı kiralık mehter takımı işlemlerinde nasıl bir tören hazırlamak istediğinizi, nasıl bir alanda törenin gerçekleştirileceğini ya da bütçenizin ne kadar ile sınırlı olduğujnu söyleyebilirseniz, telefon üzerinden görüşme sağladığınız ekip arkadaşlarımız kaç kişilik bir ekibin sizler için uygun olacağını belirtecektir. Mehter takımlarımızın kiralama fiyatları da burada belirlenmektedir. Yani, ekip sayısı ne kadar artarsa, kiralama bedelleri de o doğrultuda artacaktır. Fiyatlarımızın içerisinde, mehter takımımıza dahil olan arkadaşlarımızın ulaşımları ve yemek masrafları da dahil edilmiş, sizlerden farklı bir ek ücret talebi hiçbir şekilde yapılmayacaktır.

Scroll to top